انفجار یک مغازه در مشهد

به گزارش مدارا، آتشپاد دوم مهدی رضایی بامداد سه‌شنبه اعلام کرد: دیشب در پی تماس تلفنی شهروندان با سامانه ۱۲۵ و اطلاع انفجار توام با آوار و تخریب یک مغازه در بلوار طبرسی شمالی بلافاصله آتش‌نشانان به محل اعزام شدند. وی افزود: شدت این انفجار به حدی بود که نه تنها مغازه ۱۲ مترمربعی تخریب شد […]

به گزارش مدارا، آتشپاد دوم مهدی رضایی بامداد سه‌شنبه اعلام کرد: دیشب در پی تماس تلفنی شهروندان با سامانه ۱۲۵ و اطلاع انفجار توام با آوار و تخریب یک مغازه در بلوار طبرسی شمالی بلافاصله آتش‌نشانان به محل اعزام شدند.

وی افزود: شدت این انفجار به حدی بود که نه تنها مغازه ۱۲ مترمربعی تخریب شد بلکه به یک خودرو سواری پراید و بخشی از واحد مسکونی مجاور نیز خساراتی وارد شده است.

معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی مشهد ادامه داد: بلافاصله آتش‌نشانان به عملیات جستجو و آواربرداری برای یافتن محبوس شدگان احتمالی پرداختند لذا پس از دقایقی دو مرد میانسال را از زیر آوار خارج کرده و تحویل عوامل اورژانس دادند.

وی گفت: بر اساس اعلام منابع درمانی یکی از این دو نفر بر اثر شدت جراحات فوت و فرد دیگر در بیمارستان بستری شد.

آتشپاد رضایی افزود: علت انفجار با توجه به شدت حادثه نشت گاز مایع اعلام شد اما بررسی دقیق در خصوص چگونگی این اتفاق و فوت این فرد توسط کارشناسان مربوطه در حال انجام است.