دفتر تبریزیان: میناوند به خاطر طب غربی درگذشت!/بیمارستان ها سکوی مرگ هستند

به گزارش سایت خبری مدارا؛ دفتر شیخ عباس تبریزیان که خودش و هوادارانش او را پدر طب اسلامی می خوانند اخیراً مدعی شده میناوند، پیشکوست باشگاه پرسپولیس و بازیکن سابق تیم ملی چون به طب غربی پناه برد، جانش را از دست داده است! دفتر شیخ عباس تبریزیان در کانال تلگرامی خود نوشت: اگر او به […]

به گزارش سایت خبری مدارا؛ دفتر شیخ عباس تبریزیان که خودش و هوادارانش او را پدر طب اسلامی می خوانند اخیراً مدعی شده میناوند، پیشکوست باشگاه پرسپولیس و بازیکن سابق تیم ملی چون به طب غربی پناه برد، جانش را از دست داده است!

دفتر شیخ عباس تبریزیان در کانال تلگرامی خود نوشت:

اگر او به طب اسلامی پناه می‌برد، با داروی امام کاظم و یک حجامت به راحتی درمان می‌شد!

مهرداد میناوند بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس و تیم ملی فوتبال ایران به دلیل ابتلاء به کرونا در سن ۴۵ سالگی درگذشت. وی چندی روزی بود که به کرونا مبتلا شده بود و با وجود تلاشی که پزشکان انجام دادند نتوانستند وی را به زندگی برگردانند.

عباس تبریزیان، فردی که خود را متخصص طب اسلامی و سنتی می‌نامد و طب مدرن را به شدت نفی می‌کند و در همین راستا نیز در بهمن ۱۳۹۸ خورشیدی یکی از معتبرترین کتاب‌های پزشکی جهان به نام هاریسون را به آتش می‌کشد، این اقدام وی با واکنش‌های تندی از طرف جامعه پزشکی و روحانیان رو به‌رو شد.