^Top
کد خبر : 178172

اصلاح طلبان عملکرد دولت رئیسی را بررسی می کنند

دبیرکل انجمن اسلامی مدرسین و دانشگاه ها گفت: یک هفته در میان جلسه کنگره مجمع عمومی جبهه اصلاحات برگزار می‌شود، این جلسه در هیئت رئیسه و عمدتا با مباحث آسیب شناسی و موارد مربوط به طرز کار مورد بحث بوده است.

اصلاح طلبان

به گزارش مدارا، «محمود صادقی» دبیرکل انجمن اسلامی مدرسین و دانشگاه ها، در رابطه با فعالیت‌های اخیر انجمن اسلامی، گفت: جلسات انجمن اسلامی مدرسین و دانشگاه ها به طور منظم هر دو هفته یک بار برگزار می‌شود و جلسه شورای مرکزی داریم و هفته‌هایی که جلسه نداریم، جلسه دفاتر علمی فرهنگی و اجتماعی اقتصادی برپا است و یک هفته در میان جلسات این دفاتر برگزار می‌شوند یا جلسه شورای مرکزی داریم.

او در مورد مباحثی که در این جلسه برای کمک به دولت مطرح می‌شود توضیح داد: یکی از مباحث اصلی ما آموزش عالی است و تحولات آن و مسائلی از این دست مورد بحث است و اخیرا مبحث مهاجرت نخبگان را در دستور کار گذاشتیم و در این مورد تحقیقاتی انجام دادیم و از تحقیقات گذشته هم استفاده می کنیم. قرار بر این است سه تا چهار نشست برگزار شود. 

وی افزود: مسائل سیاسی و اقتصادی و تنش‌های آبی در کشور از مباحثی هستند که اخیرا مورد بحث قرار گرفته اند.

صادقی در رابطه با جلسات جبهه اصلاحات و تصمیمات اخیر آن گفت: یک هفته در میان جلسه کنگره مجمع عمومی جبهه برگزار می‌شود و جلسه در هیئت رئیسه و عمدتا با مباحث آسیب شناسی و موارد مربوط به طرز کار مورد بحث بوده و همچنین تا اینجا برنامه هایی که برای ماه های آینده پیش بینی شده مورد بحث قرار گرفته است.

وی ادامه داد: تا امروز حدوداً دو جلسه به گزارش عملکرد شورای شهر پنجم و گزارش عملکرد شهرداری اختصاص دارد؛ گزارش عملکرد دولت هم پیگیری شده و بنا بر این است که مطرح شود.

صادقی در پایان گفت: مسائل روز کشور و اتفاقاتی که می افتد مورد بحث قرار می‌گیرد و در بعضی از موارد اطلاع رسانی شده و بیانیه صادر می شود و بحث و گفتگو داریم.

منبع : خبر آنلاین

آخرین اخبار
پربازدید ترین ها