کد خبر : 169263

زالی: ۹۰۰۰ بیمار کرونایی در تهران در بیمارستان بستری شدند

فرمانده عملیات مقابله با کرونا استان تهران از بستری بیش از ۹ هزار نفر بیمار کرونایی در بیمارستان‌های استان تهران خبر داد.

http://modara.ir/wp-content/uploads/2021/05/166875298-1.jpg
به گزارش سایت خبری مدارا؛  علیرضا زالی در پایان جلسه امروز ستاد مقابله با کرونا استان تهران در جمع خبرنگاران گفت: چند روز گذشته، پیش بینی کرده بودم که در روز‌های آینده تعداد بستری‌ها در استان تهران از ۹ هزار نفر عبور خواهد کرد که متأسفانه امروز تعداد بستری‌ها در تهران بیش از ۹ هزار نفر است که از این تعداد ۲ هزار و ۵۰۰ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

وی افزود: دیروز ۱۹ هزار مراجعه سرپایی داشتیم و هزار و ۳۵۰ بیمار نیز ظرف ۲۴ ساعت گذشته ترخیص شده اند، اما ورودی‌های به بیمارستان‌ها همچنان عدد قابل توجهی است؛ به شکلی که هزار و ۶۰۰ ورودی جدید در ۲۴ ساعت گذشته داشته ایم که از این تعداد ۲۵۰ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شدند.

دکتر زالی ادامه داد: شاخص‌ها همچنان در استان تهران رو به افزایش است؛ از این رو باید تدارک تخت‌های جدید در دستور کار قرار گیرد.

فرمانده عملیات مقابله با کرونا استان تهران افزود: بر این اساس تیم‌های پایش و بررسی به بیمارستان‌ها مراجعه خواهند کرد و هر کجا که امکان افزایش تعداد تخت‌ها برای بیماران کرونایی وجود داشته باشد اقدامات لازم انجام خواهد شد.

دکتر زالی گفت: همچنین باید تعداد تخت‌های بستری‌های موقت افزایش پیدا کند تا بیمارانی که نیازمند خدمات موقت بستری هستند بتوانند از این خدمات استفاده کنند. منبع : صداوسیما

آخرین اخبار
پربازدید ترین ها