^Top
کد خبر : 168947

منتخب شورای شهر تهران در گفت و گو با مدارا:

شربیانی: افراد با رزومه مبهم شانسی برای شهرداری تهران ندارند / اجازه تکرار روند غلط گذشته در شهرداری را نخواهیم داد

منتخب ششمین دوره شورای شهر تهران گفت: اعضا براساس یک روند کاملا علمی و دقیق مصداق‌ها را بررسی خواهند کرد و قطعا شهردار تهران فردی پاکدست، فسادستیز با روحیه‌ای جهادی خواهد بود.

http://modara.ir/wp-content/uploads/2021/07/photo_2021-05-16_00-54-37-750x422-1.jpg
جعفر بندی شربیانی، منتخب ششمین دوره شورای شهر تهران در گفت و گو با خبرنگار سایت خبری مدارا گفت: افرادی که پرونده و رزومه آنها ابهام داشته باشد در لیست نهایی قرار ندارند و همه از افرادی هستند که دل در گرو انقلاب دارند و در راستای امام و انقلاب قدم برداشتند.

شربیانی اضافه کرد: مردم و شهروندان نگران هستند که دوباره بی‌عملی، سستی و رکود و رخوت در خدمات به جامعه تهران تکرار شود. اعتماد مردم زمانی کاهش پیدا می‌کند که منتخبان به وعده‌های خود عمل نکنند؛ بنابراین من به شهروندان اطمینان می دهم که انتخاب شهردار آینده براساس معیارها و شاخص‌های مصوب انتخاب خواهد شد. یعنی فردی انقلابی، فسادستیز، پاکدست و با روحیه‌ای جهادی مدیریت شهرداری تهران با بر عهده خواهد گرفت.

وی در ادامه تصریح کرد: نگرانی مردم و شهروندان تهران گران مدیریت کردن شهر است. نگرانی آنها مجوزهای بدون قاعد و اصول است. شورای شهر جدید تلاش خواهد کرد با مدیریت درست و کارآمد جلوی همه اینها گرفته شود و روند اصلاح شود.مردم خادمانی می خواهند که پای کار باشند و جهادی وارد میدان شوند.

این منتخب شورای شهر ششم ادامه داد: اعضا در تلاش هستند با یک روند کاملا قانونی و تخصصی را طی کردند و در یک فرایند کاملا گفتمان محور مصداق‌ها را مورد نقد و بررسی قرار دادیم که قطعا یکی از مهم‌ترین شاخص‌ها پاکدستی و مبارزه با فساد است.

وی در پایان گفت: منتخبان نه تنها در انتخاب شهردار بلکه در طول چهار سال بر عملکرد او نظارت خواهند داشت و اجازه نخواهند داد روند غلط گذشته تکرار شود. منبع : سایت خبری مدارا

آخرین اخبار
پربازدید ترین ها