کد خبر : 168779

عضو هیئت رئیسه مجلس در گفتگو با مدارا:

یوسفی: شهردار تهران باید مدافع نظام و جریان اصیل انقلاب باشد

عضو هیئت رئیسه مجلس تاکید کرد:کارآمدی، برنامه محوری و تجربه از خصوصیات یک فرد انقلابی است که میتواند سکان شهرداری را به دست بگیرد.

http://modara.ir/wp-content/uploads/2020/11/3.jpg
محتبی یوسفی، عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی سایت خبری مدارا با تاکید بر لزوم یک شهردار انقلابی برای تهران، گفت: شهردار تهران باید انقلابی باشد اما انقلابی بودن به ادعای افراد نیست و این موضوع بستگی به جریانها ندارد.

او ادامه داد: کارآمدی، برنامه محوری و تجربه از خصوصیات یک فرد انقلابی است که میتواند سکان شهرداری را به دست بگیرد. انتخاب شهردار تهران بسیار حائز اهمیت است. امیدواریم اتفاقی که در شورای شهر پنجم افتاد و چهار شهردار تغیر کرد در شورای شهر ششم نیفتد.

این نماینده مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: باید فارغ از نگاهها و چهرههای سیاسی به سمت انتخاب یک فرد توانمند، متخصص، دارای برنامه و دارای کارنامه برای شهرداری تهران برویم. با انتخاب این فرد مردم با کار عاقلانه او تایید می کنند که آن فرد انقلابی است.

یوسفی گفت: شهردار تهران باید معتقد، دارای تجربه مدیریت شهری، مدافع نظام و جریان اصیل انقلاب و گام دوم انقلاب باشد.

او با انتقاد از نگاه لیبرالی در شهرداری تهران، خاطرنشان کرد: مدیران لیبرالی بخشی نگر هستند و تعصبی به موضوعاتی که به توسعه متوازن شهر کمک میکند، ندارند. شهر به عنوان موجود زنده هم باید از لحاظ عمرانی رشد کند و هم از نظر فرهنگی و اجتماعی؛ در غیر اینصورت ضررهایی برای مردم و شهر دارند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: برخی به اسم تکنوکرات یا لیبرال در قامت مدیران کشور قرار گرفتند و کوتاهی میکنند. آنها میخواهند این کوتاهی را به اسم جمهوری اسلامی بگذارند. مدیری که به آرمانهای نظام و انقلاب اعتقاد نداشته باشد در موضوعات مالی هم برای مردم ضرر دارد. منبع : سایت خبری مدارا

آخرین اخبار
پربازدید ترین ها