کد خبر : 168254

در گفتگو با مدارا مطرح شد:

سوده نجفی: نداشتن اتهام مالی یکی از فاکتورهای مهم مدیریت است/ آنچه که امروز پیش روی ماست، انتخاب گزینه اصلح است

سوده نجفی، عضو منتخب شورای شهر تهران گفت: نداشتن اتهام مالی و اقتصادی یکی از فاکتورهای مهم مدیریت است.

http://modara.ir/wp-content/uploads/2021/05/WhatsApp-Image-2021-05-07-at-16.08.29.jpeg
سوده نجفی، عضو منتخب شورای شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار سایت خبری مدارا با تاکید بر ضرورت عدم سوءسابقه مالی و اقتصادی برای انتخاب شهردار آینده تهران گفت: قطعا نداشتن سوءسابقه مالی و اقتصادی یکی از فاکتورهای مهم مدیریت در نقاط کلیدی و حساس نظام است.

نجفی در ادامه گفت‌وگو همچنین با اشاره به بررسی‌ها برای گزینش فرد مطلوب ادامه داد: از آنجایی که اعضای شورای شهر همه جوانب را برای گزینش فرد مطلوب رعایت خواهند کرد، مراجع بالادستی که صلاحیت مدیران را بررسی و پرونده‌های مختلف افراد را تایید می‌کنند در این خصوص نیز اعلام نظر خواهند کرد و شورا قطعا با استعلام از این مراجع شهردار آینده را نیز انتخاب خواهد کرد.

عضو منتخب شورای شهر تهران در بخش دیگری از صحبت‌هایش به شاخص‌های انتخاب شهردار آینده پایتخت اشاره کرد و در این باره گفت: در خصوص شاخص‌هایی چون جوان‌گرایی، تخصص‌گرایی، آشنایی با مدیریت نرم‌افزار و سایر موارد نیز پیش از این گفت‌وگوهای زیادی انجام و به آن تاکید شده است. ولی آنچه که امروز پیش روی ماست، انتخاب گزینه اصلح است.

وی ادامه داد: یعنی ممکن است ما 10 شاخص را تعریف کرده باشیم اما فرد مورد نظر ما دارای 7 ویژگی از آنها باشد در حالی که این 7 مورد نسبت به بقیه کاندیداها در حد مطلوب‌تری بوده است بنابراین انتخاب شهردار به این مسئله بستگی دارد. لذا اجازه دهید که شورا با مشورت و اخذ برنامه‌های دوستان و برگزاری جلسات به مصادیق ورود بیشتری کند چراکه هر چه به جمع‌بندی نهایی نزدیک‌تر شویم آن زمان پاسخ بهتری ارائه خواهد شد منبع : سایت خبری مدارا

آخرین اخبار
پربازدید ترین ها