کد خبر : 141649

در گفتگو با مدارا مطرح شد:

واکنش عضو کمیسیون امنیت ملی به خبر ترور نفر دوم القاعده در تهران/ فداحسین مالکی: قطعاً این موضوع را در کمیسیون بررسی می کنیم

فداحسین مالکی، در گفت و گو با سایت مدارا اعلام کرد که خبر نشریه نیویورک تایمز درباره ترور نفر دوم القاعده در خیابان پاسداران تهران در کمیسیون امنیت ملی بررسی خواهد شد.

http://modara.ir/wp-content/uploads/2020/11/IMG13353717.png
فداحسین مالکی، عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در گفتگو با خبرنگار سیاسی سایت خبری مدارا با اشاره به ادعای روزنامه نیویورک تایمز به ترور نفر دوم گروه القاعده در تهران گفت: قطعاً این موضوع در کمیسیون بررسی می شود اما در حدی نیست که رسانه های خارجی اینگونه بزرگ کنند و بعد از این مسئله جمهوری اسلامی ایران را زیر سئوال ببرند.

وی ادامه داد: از این کارها بارها شنیده شه است که مثلاً اتفاقی در یک جایی رخ می دهد و آنرا به جمهوری اسلامی ایران وصل می کنند.

 

گفتنی است سه روز قبل نیویورک تایمز ادعا کرده بود که: نفر دوم القاعده و «عروس بن لادن» در تهران به وسیله موساد ترور شده اند. مووضوع مهمی که وزارت خارجه ایران بلافاصله آنرا تکذیب کرد.

همچنین وزارت خارجه افغانستان هم صبح امروز اعلام کرد که ابومحمد المصری نه در ایران، بلکه در ولایت غزنی افغانستان کشته شده است.

*خبرنگار:مهیار همت گشای فرد منبع : سایت خبری مدارا

آخرین اخبار
پربازدید ترین ها